Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Strona główna Artykuły lista artykułów Biogaz - Cała prawda o biogazowniach
Biogaz - Cała prawda o biogazowniach Poleć ten artykuł znajomemu...
Wtorek, 13 Kwiecień 2010 15:10
biogazDGA Energia wraz ze swoim partnerem BD AgroRenewables organizują warsztaty poświęcone tematyce biogazowni pt. „Cała prawda o biogazowniach”, która odbędą się na terenie biogazowni w Kruge w Niemczech oraz w Klasztorze w Cedyni w dniach 21-22.04.2010 r.

Warsztaty skierowane są do obecnych, jak i potencjalnych klientów firmy, którzy są zainteresowani postawieniem instalacji biogazowych. Impreza przybliży kwestie związane z korzyściami i zagrożeniami płynącymi z inwestycji w tego typu przedsięwzięcia. Zaprezentowana zostanie technologia działania, którą przedstawi nasz wyłączny partner BD AgroRenewables.

BD AgroRenewables to solidna i godna zaufania spółka, która posiada profesjonalne kompetencje i wiele lat doświadczeń w realizacji projektów budowy biogazowni.
Ponadto w panelu prezentacyjnym m.in. kwestie formalno-prawne oraz możliwości finansowania inwestycji w biogazownie omówią przedstawiciele z danej dziedziny.

Głównym punktem programu jest zwiedzanie biogazowi w miejscowości Kruge w Niemczech oraz możliwość zobaczenia, jak w praktyce wygląda działanie tego typu instalacji.

Źródło: WNP